גברים

medicine chemical research with organic nature herbal plant in science laboratory, cosmetic extract

תהליך הטיפול:

  • אבחנה ובניית פרופיל הורמונלי אישי
  • הכנת ה pellet בהכנה רוקחית מותאמת אישית
  • החדרת ה pellet  בתהליך מהיר ופשוט תוך 15 דקות ע"י רופא שעבר הכשרה מתאימה
  • תוצאות תוך ימים ספורים 

 

ביצועים מיניים | "Testosterone נמוך" | תפקוד לקוי של זיקפה 

שמעת על נשים שעברו גיל המעבר, אבל האם ידעת שאותו דבר יכול לקרות לגברים? המכונה "אנדרופאוזה", רמות הטסטוסטרון מתחילות לרדת לאחר גיל 30, ואז יורדות באופן משמעותי בסביבות גיל 40-55. חוסר איזון הורמונלי זה יכול להשאיר גברים עם תסמינים לא נעימים וכן לגרום לחששות בריאותיים אמיתיים.

טסטוסטרון נמוך ("Low T") עלול לגרום לבעיות זיקפה, אובדן חשק המיני, עייפות, דיכאון, אובדן מסת שריר, עלייה במשקל במיוחד בשומן הבטני  חרדה, "ערפל מוחי" ועוד. 

החדשות הגדולות הן שטיפול הורמונלי חלופי לגברים משנה חיים – משחזר ביצועים מיניים, אנרגיה וחיוניות! קבע פגישה עם רופא מתאים ותתחיל לחיות מחדש.

חושבים שאולי אתה סובלים מ-T נמוך? ענה על 8 שאלות פשוטות

טיפול הורמונלי חלופי לגברים
Hormone Replacement Therapy​

טיפול הורמונלי לגברים​

יותר גברים מבינים את חשיבות הטסטוסטרון במערכת שלהם. ירידה ברמות הטסטוסטרון – "T נמוך" – יכולה לגרום לאובדן שרירים, עלייה בשומן, הפרעות זיקפה, ירידה בחשק המיני ועוד – כמו גם להגביר את הסיכון למחלות מסכנות חיים כמו מחלות לב.

האם תוכל להפיק תועלת מטיפול הורמונלי חלופי?

הורמונים לגברים (HRT) עבור T נמוך ובריאות אופטימלית

טיפול הורמונלי חלופי לגברים (HRT) משחזר באופן טבעי את הכמות והאיזון הנכונים של ההורמונים של הגבר. טיפול הורמונלי חלופי יכול לשחזר את איכות החיים של גברים על ידי ביטול התסמינים המיניים המתסכלים ושינויי הגוף הקשורים ל-"T נמוך" (ירידה בטסטוסטרון).

טסטוסטרון הוא הורמון המין הגברי העיקרי. זה מה שהופך אדם, לגבר. זה עוזר לזכרים לפתח שרירים גדולים יותר, להצמיח שיער פנים וגוף, ובעלי קולות עמוקים. הטסטוסטרון גם מזין את החשק המיני, עוזר לייצור זרע ותורם לזקפה מוצקה וארוכת טווח. אבל, ככל שהגבר מתבגר, רמות הטסטוסטרון יורדות. מצב זה – המכונה לעתים קרובות "T נמוך" – יכול להוביל להפרעות זיקפה, דחף מיני נמוך, שיער דליל ובעיות אחרות המשפיעות על איכות חייו של גבר.

הטסטוסטרון משפיע ישירות על צפיפות העצם, חילוף החומרים, שומר על מאזן הנוזלים, מווסת את תאי הדם האדומים ומנהל תפקודים שונים של המוח כולל רמות אנרגיה, מצבי רוח ותפקודים קוגניטיביים. זה מה שגורם לך להרגיש צעיר וחיוני.

החדשות הטובות הן שטיפול הורמונלי חלופי לגברים (HRT) משחזר באופן טבעי את הכמות והאיזון הנכונים של ההורמונים של גבר. טיפול הורמונלי חלופי יכול לשחזר את איכות החיים של גברים על ידי ביטול התסמינים המיניים המתסכלים ושינויי הגוף של "T נמוך". אפילו טוב יותר, טיפול הורמונלי חלופי יכול להפחית את הסיכון של הגבר לפתח מחלות מסכנות חיים כגון מחלות לב, סוכרת ועוד.

Sexy couple in underwear hugs on a chair, erotica

מה זה "אנדרופאוזה"? ואיך טיפול הורמונלי יכול לעזור?

טסטוסטרון מסווג כהורמון סטרואידים בקבוצת האנדרוגנים. ירידת הטסטוסטרון ידועה בשם Andropause, ולעיתים מכונה "מנופאוזה גברית" או "T נמוך". החל מגיל 30, הגוף של גבר מייצר פחות ופחות טסטוסטרון ובסביבות 40-55 הרמות יורדות באופן דרמטי.

התלונה השכיחה ביותר הקשורה ל-"Low T" היא יצר מיני נמוך (חשק מיני). כל גבר שחווה בעיות זיקפה צריך לבדוק את רמת הטסטוסטרון שלו. גברים עשויים גם להתחיל לקבל סימנים ותסמינים של רמות נמוכות של טסטוסטרון כגון אנרגיה נמוכה יותר, ירידה במסת השריר ובצפיפות העצם, ואנמיה.

רמות נמוכות של טסטוסטרון קשורות ל-E.D, סיכון מוגבר לקרדיווסקולרי, כולסטרול רע גבוה, איבוד מסת שריר, סוכרת ועוד. עם זאת, טיפול הורמונלי חלופי BIHT יכול לשחזר את רמות הטסטוסטרון של גבר עם טיפול בודד שנמשך בין 4 חודשים לשישה חודשים. 

Scientist, plants and microscope in laboratory for healthcare research, natural medicine and growth

מדוע Bioidentical hormones pellets הורמונים ביו-זהים הם מערכת האספקה ​​הטובה ביותר?​

הורמונים ביו-זהים ,זהים ברמה המולקולרית להורמונים של הגוף, מה שהופך אותם לבטוחים ויעילים יותר מאשר חומרים סינטטיים. שיטת זו משחררת את ההורמונים למחזור הדם 24/7. שיטת BHRT היחידה שיכולה לשחרר הורמונים כאשר הגוף זקוק להם.

טיפולי הורמונים רגילים או מסורתיים לגברים ניתנים על ידי כדורים, זריקות או שפשוף ג'לים על הגוף. בדרך כלל, טיפולים אלה משתמשים בהורמונים סינתטיים שאינם הורמונים אמיתיים, אלא חיקויים לא מושלמים, שנוצרו במעבדה, של הורמוני הגוף. עם זאת, ה pellets הורמונים ביו-זהים משתמשים ב-100% הורמונים ממקורות צמחיים זהים במבנה המולקולרי להורמונים של הגוף.

יכולות להיות תופעות לוואי רבות משימוש בהורמונים סינתטיים, והן יכולות בסופו של דבר ליצור סימפטומים רבים ככל שהם מקלים. בנוסף, הפתרון "אחד מתאים לכולם" של הורמונים סינתטיים מחברות תרופות גדולות אינו מתאים את יחסי ההורמונים למטופלים בודדים. כמו כן, זריקות, כדורים וקרמים אינם שיטת משלוח טבעית לגוף עבור הורמונים.

עם זאת, הורמונים ביו-זהים ,זהים להורמונים של הגוף עצמו, ולכן הם הרבה יותר יעילים ובטוחים . בנוסף, שיטת ה pellets הייחודית משחררת את ההורמונים תת עורית – בדיוק כמו הגוף – לרמות הורמונים קבועות ועקביות.

מיליוני גברים סובלים מאובדן הורמונים ו-"Low T" ומנסים ללא הצלחה תרופות פרמצבטיות כדי להחזיר את החשק המיני ולנקות את ערפל המוח שלהם – מבלי להבין שהורמונים ביו-זהים הם אפילו אופציה! אבל הורמונים ביו-זהים נחקרו בהרחבה ובשימוש בטוח מאז 1935, ללא תופעות הלוואי השליליות שידוע כי חומרים סינתטיים מייצרים.

 

חושב שאולי אתה סובל ממנופאוזה?

האם גלולות ההורמונים של רבייב מתאימות לך?

בעזרת השאלון הרפואי המצורף, תוכל לבדוק התאמתך לטיפול באמצעות הגלולות של רבייב פארם.

השאלון אינו מהווה תחליף ליעוץ רפואי בשום צורה, ומטרתו לספק תמונה כוללת המאפשרת לך להבין בצורה טובה יותר את התאמתך לטיפול.

Business interview consider and asking candidate questions a resume conversation during about