הטיפול

Cropped photo of doctor holds in his hand tweezers and a pellet

הידעת שהחלפת הורמונים באמצעות pellets (כמוסה בחדרה תת עורית) קיימת כבר יותר מ-70 שנה? למעשה, מדענים פרסמו מחקר חיובי על היתרונות של הטיפול בכתבי עת בינלאומיים מוסמכים במשך עשרות שנים. 

טיפול בכמוסות תת עוריות  ביו-זהות פותח במקור באירופה במהלך שנות ה-30.

זה הוכיח טיפול מצוין למחסור בהורמונים, במיוחד בגיל המעבר.

החלוץ של האנדוקרינולוגיה, ד"ר רוברט ב. גרינבלט, הציג את השיטה לעמיתיו בארה"ב בשנת 1939.

כיום, משתמשים ב pellets כדי להחזיר את האיזון ההורמונלי אצל גברים ונשים בכל הגילים. והכי חשוב שהם טבעיים לגוף, בטוחים ויעילים.

Pellets טיפול הורמונלי חלופי (HRT) מחזקים את מערכות הגוף

ככל שאנו מתבגרים, מחסור בהורמונים גורם להחלשת מערכות הגוף.

זו הסיבה שהעצמות מאבדות סידן, לחץ הדם שלך עשוי להיות מעט (או הרבה) גבוה ממה שהיה פעם, העורקים מתחילים להראות בלאי, קשה לרדת במשקל, חיי המין כבר לא כמו שהיו , ואין לך את האנרגיה או החיוניות שהייתה בעבר. 

להגיע לאיזון הורמונלי בעזרת Pellets

תוהים למה אתם פשוט לא מרגישים כמו עצמכם יותר? כי הגוף שלכם לא מאוזן.

ה- Pellets למעשה משכפלים את מה שהשחלות והאשכים האנושיים עשו כשהייתם צעירים יותר – מספקים את אותם מינונים קבועים, 24/7, של הורמונים שהגוף יצר פעם. זה מחזיר את איברי הגוף, מערכותיו ותפקודם למצב הנעורים הבריא שלהם.

כתוצאה מכך:

  • הביצועים המיניים מתחדשים
  • האנרגיה והחיוניות משתפרים
  • איבוד העצם פוחת
  • מסת השריר עולה
  • והגוף מתפקד כפי שהוא צריך
Exhausted woman suffering from insomnia

הימנע מרכבת הרים ההורמונים עם שיטת BHRT Pellet

מטופלים רבים שנטלו קרמים, כדורים ומדבקות מגלים שהטיפול ההורמונלי שלהם עלול ליצור תופעות לוואי לאורך זמן. שיטות שאינן pellets מספקות כמות מינון לא סדירה ולא אמינה, אשר מייצרת אפקט דמוי רכבת הרים בגוף.

ה pellets מספקים מינון קבוע ומדוד של ההורמונים שהגוף שלך צריך, רק כפי שהוא זקוק להם. מתוך עשרות שנות ניסיון קליני באהר"ב, גילינו שזו הדרך האמינה היחידה לספק רמות אופטימליות ומאוזנות של הורמונים לגוף.

כאשר ה pellets ניתנים כראוי, הם מספקים הורמונים בצורה שוטפת בטוחה ויעילה. למעשה, זהו שיחזור הפרשת ההורמונים של השחלה והאשך האנושיים. שיטה זו מבטיחה את אותם מינונים יציבים, מסביב לשעון, כך שלא תצטרך להחליף מדבקות, למרוח קרמים או לזכור לקחת כדורים מאותו סוג הורמון של ה pellets.

כמו כן לא תחווה את העליות והירידות הרדיקליות ברמות הדם כמו בשיטות אחרות. ה pellets אף מפרישים יותר הורמונים כאשר הגוף זקוק לכך – כמו במהלך פעילות גופנית או בתקופות של מתח ולחץ.

1. כמות נכונה של הורמונים

קרמים, כדורים ומדבקות כולם מספקים כמויות מאוד לא עקביות של הורמונים, המשתחררות באופן לא טבעי לגוף שאינו מחקה את האופן שבו הגוף מספק הורמונים באופן טבעי. הפרשת ההורמונים ב pellets עקבית ומתמשכת כפי שהגוף דורש זאת.

אין צורך לדאוג לגבי נטילת גלולה, או מדבקה שאולי נושרת, הpellets נותרו מערכת האספקה ​​היחידה שמספקת רמות יציבות בדם לאורך זמן.

2. החדרת הורמונים בטוחה פשוטה

לאחר ההחדרה, מינון יציב ונמוך של הורמון טבעי זורם ישירות לזרם הדם בכל פעם שהגוף זקוק לו. זה נותן לגוף את היכולת לשלוט בשחרור ההורמון בדיוק כפי שעשה כשהשחלות והאשכים פעלו כרגיל. השיטה שלנו מאפשרת את מתן כמות ההורמונים המדויקים, במיוחד לצרכים שלך

3. מקדם ושומר על צפיפות העצם

ככל שאנו מתבגרים ורמות ההורמונים שלנו משתנות באופן דרמטי, שמירה על צפיפות עצם תקינה הופכת קריטית לבריאות טובה. רמות תנודות של אסטרוגן וטסטוסטרון מפחיתות את חוזק העצם ומגבירות את הסיכוי לשברים. נשים שעוברות גיל המעבר ניתוחי בטרם עת נותרות גם בסיכון גבוה יותר לפתח אוסטאופורוזיס, מה שהופך את זה קריטי ולכן חשוב לבדוק את רמות ההורמונים שלהן.

4. משפר את התפקוד המיני אצל גברים ונשים

מחסור באסטרוגן עלול לגרום לכאבים ויובש בנרתיק, למין לא נוח ואפילו לבריחת שתן אצל נשים. טסטוסטרון נמוך אצל גברים יכול להוביל לבעיות בביצועים מיניים כולל הפרעות זיקפה ו/או אין אונות.

ה pellets הורמונים ביו-זהים יכולים לשחזר את רמות ההורמונים הצעירות כדי להקל על בעיות אלו ולשפר את התפקוד וההנאה המיני אצל נשים וגברים כאחד.

5. מגן מפני מחלות

ירידה בהורמונים קשורה למחלות מסכנות חיים רבות כולל מחלות לב, סוכרת ועוד. שמירה על רמות הורמונים נאותות עם ה pellets הורמונים ביו-זהים יכולה לסייע במניעת מחלות ולשמור על חיוניות, בריאות ואנרגיה. שיטה זו היא מערכת העברת ההורמונים האידיאלית.

היתרונות של Bioidentical hormones pellets