נשים

טיפול הורמונלי חלופי לנשים
Hormone Replacement Therapy for Women

תהליך הטיפול:

– אבחנה ובניית פרופיל הורמונלי אישי 

– הכנת ה pellet בהכנה רוקחית מותאמת אישית

– החדרת ה pellet  בתהליך מהיר ופשוט תוך 15 דקות ע"י רופא שעבר הכשרה מתאימה

– תוצאות תוך ימים ספורים 

רוב המטופלות המגיעות לרופא מחפשות הקלה לסימפטומים של גיל המעבר וטרום גיל המעבר:

גלי חום, הזעות לילה, תחושות של חרדה או דיכאון, אובדן חשק המיני, או תחושת טשטוש, עייפות ו"כבויה". נשים רבות מתלוננות על עלייה במשקל ומנגד קושי בהפחתה במשקל  ויש החוות נשירת שיער ואפילו  כאבי ראש. אך הניסיון והידע שנצברו בעשרות השנים האחרונות בארה"ב מצביעים על כך שתחליפי הורמונים – זהים ביולוגית  מסייעים  גם בהגנה מפני מחלות לב ועורקים , אוסטיאופורוזיס וירידה קוגניטיבית במהלך ההזדקנות.

מנופאוזה – גיל המעבר מוגדר כחוסר מחזור במשך 12 חודשים, אך הזמן שלפניו, פרימנופאוזה, מתחיל בדרך כלל בסוף שנות ה-30 או ה-40. כאשר רמות ההורמונים של אסטרוגן, פרוגסטרון וטסטוסטרון מתחילות להשתנות ולרדת. אמנם ייתכן שעדיין יש לך מחזור סדיר, אבל כמה מהתסמינים האחרים שהוזכרו לעיל יכולים להתחיל להופיע. תסמינים אלה עשויים להטריד רק חלק מהנשים, אך עבור אחרות הם יכולים לשנות את איכות חייהם בצורה משמעותית .

החדשות הגדולות הן שטיפול הורמונלי חלופי זהה ביולוגית לנשים משנה את חייהן של נשים! האם את מוכנה להתחלה חדשה ? קבעי פגישה עם רופא מתאים ותתחילי לחיות מחדש.

חושבת שאולי את סובלת ממנופאוזה? עני על מספר שאלות

החשיבות של החלפת אסטרוגן עם טיפול הורמונלי

ירידת ההורמונים וחוסר איזון האסטרוגן של גיל המעבר קשורים לסרטן השד, אוסטיאופורוזיס ובעיות בריאות חמורות אחרות. טיפול הורמונלי חלופי לאיזון מחדש של אסטרוגן תומך בבריאות העצם, מציע הגנה על הלב והעורקים ויכול להגן מפני ירידה קוגניטיבית.

לנשים יש בדרך כלל סיכון נמוך למחלות לב וכלי דם עד גיל המעבר, בסביבות גיל 50, כאשר רמות ההורמונים שלהן – במיוחד אסטרוגן – צונחות והיחס בין אסטרדיול לאסטרון משתבש. גיל המעבר, והירידה בהורמונים כתוצאה מכך וחוסר איזון האסטרוגן, קשורים גם לאוסטאופורוזיס, סרטן השד ובעיות בריאות חמורות אחרות

מחקרים מצביעים על כך שמלבד הגנה על הלב והעורקים, טיפול הורמונלי חלופי לאיזון מחדש של רמות האסטרוגן יכול להגן מפני ירידה קוגניטיבית במהלך ההזדקנות, ואולי אפילו מפני מחלת אלצהיימר. הסיבה השכיחה ביותר מדוע נשים נמצאות בסיכון גבוה יותר לפתח אלצהיימר היא ייצור האסטרוגן המופחת שלהן לאחר גיל המעבר.

אבל מחקר אפידמיולוגי קשר גם טיפול הורמונלי חלופי עם ירידה בסיכון לפתח אלצהיימר, כמו גם אוסטאופורוזיס, מחלות לב, סוכרת ובעיות בריאותיות רבות אחרות.

מדוע הורמונים ביו-זהים (כמוסות בהחדרה תת עורית) הם מערכת האספקה ​​הטובה ביותר?

הורמונים ביו-זהים זהים ברמה המולקולרית להורמונים בגוף, מה שהופך אותם לבטוחים ויעילים יותר מאשר חומרים סינטטיים. שיטת זו מעבירה את ההורמונים דרך זרם הדם 24/7. ה pellets הם שיטת BHRT היחידה שיכולה לשחרר הורמונים כאשר הגוף זקוק להם.

שמירה על בריאות עד גיל מבוגר תלויה בפרמטרים רבים, כולל אורח חיים וגנטיקה. הגיוני לחלוטין למלא את מה שהגוף צריך. זו הסיבה שאנו משלימים ויטמינים ומינרלים. זו גם הסיבה שאנו משתמשים בטיפול הורמונלי חלופי (HRT) כדי להחזיר את האיזון הפנימי. רופאים רבים מתמקדים פשוט בהקלה על הסימפטומים באמצעות כדורים, מדבקות, זריקות או קרמים. עם זאת, על מנת להחזיר את הגוף לאיזון, הוא זקוק להורמונים המוכרים לגוף בשיטה מדויקת שתאפשר העברה דרך מחזור הדם מסביב לשעון.

ללא ספק השיטה הבטוחה, היעילה והנוחה ביותר, החלפת הורמונים ביו-זהים (BHRT) באמצעות pellets יכולה לשחזר את רמות ההורמונים שהגוף צריך. ההורמונים משתחררים באיטיות למשך-3 עד 5 חודשים בנשים ובגברים מ4 חודשים  עד 6 חודשים, 24/7. זוהי שיטת ה-BHRT היחידה שיכולה לשחרר הורמונים בכמות ובזמן כשהגוף זקוק .

לאחר עשרות שנים של טיפול בנשים (וגברים) בשיטה זו בארה"ב, אפשרלראות את ההשפעה שמשנה את החיים של טיפול הורמונלי גלולות על אלפי מטופלים: סיוע ב אוסטאופורוזיס, סיוע לחולי פרקינסון להתקדם בניידות, ועוזר להחיות זוגיות. רבים אומרים שטיפול הורמונלי חלופי החזיר להם את מה שהם חשבו שהם איבדו לנצח: איכות חייהם

כיצד טיפול הורמונלי חלופי מטפל בסימני גיל המעבר?

טיפול הורמונלי חלופי משחזר באופן טבעי את הכמות והאיזון הנכונים של ההורמונים של האישה. זה יכול לשחזר את איכות החיים של האישה על ידי ביטול התסמינים המתסכלים של גיל המעבר כגון גלי חום, ירידה באנרגיה, יצר מיני נמוך, עלייה במשקל ועוד.

גיל המעבר הוא סוף מחזור הרבייה הנשי והוא מאובחן בדרך כלל כאשר אישה לא קיבלה מחזור במשך 12 חודשים. הגיל הממוצע להופעת גיל המעבר הוא 51, אך הוא יכול להתרחש גם בסוף שנות ה-30.

השיטה לקבוע אם אישה נמצאת בגיל המעבר היא למדוד את כמות רמות ההורמונים הממריצים את הזקיק בדם. לקראת גיל המעבר, השחלות מייצרות פחות ופחות הורמונים, מה שגורם למגוון שינויים בגוף האישה.

הסרה כירורגית של השחלות ומצבים וטיפולים רפואיים אחרים יכולים גם הם לגרום לגיל המעבר. התנודות בהורמונים אסטרוגן, טסטוסטרון ופרוגסטרון עלולות לגרום למחזור שלך להיות לא סדיר ולפעמים כבד. תסמינים אחרים כמו גלי חום, הזעות לילה, מצבי רוח, ערפל מוחי, עלייה במשקל, עלייה בשומן בבטן וכאבי ראש יכולים להגיע בקרוב.

עם זאת, טיפול הורמונלי חלופי משחזר באופן טבעי את הכמות והאיזון הנכונים של ההורמונים של האישה. טיפול הורמונלי חלופי יכול לשחזר את איכות החיים של האישה על ידי ביטול התסמינים המתסכלים של גיל המעבר וירידה הורמונלית. אפילו טוב יותר, טיפול הורמונלי יכול להפחית את הסיכון של אישה לפתח מחלות מסכנות חיים כגון אוסטאופורוזיס, מחלות לב, סוכרת, מחלת אלצהיימר ועוד.