מהי טרשת נפוצה

טרשת נפוצה היא מחלה דלקתית כרונית אוטואימונית של מערכת העצבים המרכזית הפוגעת בתאי העצב של מערכת החיסון. המחלה פוגעת בדרך כלל בבני 40-20, והיא שכיחה פי 2 בקרב נשים בהשוואה לגברים. החיסרון הגדול של טרשת נפוצה הינה ריבוי התסמינים שלה והכאבים אותם היא יוצרת, ולכן אדם הסובל ממחלת MS. באופן כמעט אוטומטי מקבל מגוון רחב מאוד של תרופות. בעזרת הטיפול החדשני של הורמון פלט - ניתן להתאים לכל מטופל את ההורמונים להם הוא נדרש ובכך להקל בסימפטומים ולעיתים מגיעים למצבים בהם ישנה הפוגה ארוכה מאוד בין התקף להתקף.
כיום אין מרפא לטרשת נפוצה אך ישנה אופציה של טיפול חדשני הורמונלי להקלה על כאבים וסימפטומים.
מעוניינים לשמוע על הפתרון החדשני שלנו להקלה על כאבים, לקבלת שיחת ייעוץ מנציג רפואי לגבי הטיפול ללא תשלום.
Image
Image
Image
טרשת נפוצה היא מחלה אוטואימונית ללא מרפא הפוגעת במבוגרים צעירים ברחבי העולם. זוהי מחלת העצבים השכיחה ביותר בקרב האוכלוסייה של צפון אירופה, צפון אמריקה, דרום-מזרח אוסטרליה וניו-זילנד, והינה פחות שכיחה באזורים טרופיים וסוב-טרופיים. טרשת נפוצה מתבטאת בהתקפים לסירוגין של פגיעות בפעולות מוטוריות הקשה מביניהן הינה ניוון שרירים, פגיעה בראייה, בתחושה, עייפות, כאבי ראש, בעיות עיכול ועוד. הרפואה עדיין לא יודעת מה הם הגורמים למחלה, ולכן הטיפול הרפואי הקיים מוגבל.
הטיפול החדשני של הורמון הפלט הינו החדרה תת עורית של הורמונים הגורמים לאיזון הורמונלי ולאיזון המערכת החיסון. לאחר תשאול נרחב, אבחון ובדיקה מעמיקה של רמות ההורמונים השונים על ידי רופאי המרפאה המטופל מקבל הורמון פלט מותאם אישית עליו.
השימוש בכמוסות ההורמונים מסייעות להפחית את הסימפטומים החריפים של המחלה, או להשיג הפוגה. מאריכות את תקופות הזמן בין התקף להתקף ומאיטות את קצב התקדמות של המחלה, על ידי הפחתת תדירות וחומרת ההתקפים. מחקרים רבים בארה"ב מדווחים שלמעלה מ90% מהנשים והגברים שסבלו ממצבי רוח רע, כעסים, חוסר חשק. הזעת יתר ( בלילות) וגלי חום, דיכאון וחרדות, קושי בירידה במשקל, עייפות, חוסר שינה, חוסר חשק מיני, מיגרנות, אוסטאופורוזיס וכאבי מרפקים ועוד מדווחים על תוצאות בזמן קצר, בעזרת מספר טיפולים מצומצם.

המידע במאמר מבוסס על פי מחקרים שפורסמו בארה"ב.
Image

מעוניינים לשמוע על הפתרון המהפכני שלנו להקלה על כאבים, לקבלת שיחת ייעוץ מנציג רפואי לגבי הטיפול ללא תשלום ניתן להתקשר אלינו ל 072-274-4162 או להשאיר פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

בת שבע 1, לוד,
ישראל, 7120101

מתוך הבלוג

כניסה למשתמשים רשומים

© Revive Pharm 2017 . כל הזכויות שמורות נבנה על ידי ג'וניז

Search