אוסטאופורוזיס

אוסטאופורוזיס Medium

תוכן עניינים

אוסטאופורוזיס הנה מחלה פרוגרסיבית רב מערכתית שפגיעתה העיקרית היא במבנה העצם, במערכת השלד. בתהליך סמוי בתחילה, משתנה בהדרגה מבנה העצם, ובמקביל הולכת ומדלדלת מסת העצם. במרבית המקרים נוכחות מחלת האוֹסְטֵאוֹפּוֹרוֹזִיס, מתגלה רק בבדיקות לאחר שנגרם שבר או פגיעה בשלד האגן או חוט השדרה כתוצאה מנפילה, או כתוצאה מבדיקה יזומה לגילוי מקדם.

להתמודד עם אוסטאופורוזיס באמצעות Bioidentical טסטוסטרון – לקבלת שיחת ייעוץ מנציג רפואי לגבי הטיפול ללא תשלום.

התקשרו עכשיו

חלק מהתהליכים המובילים לאוֹסְטֵאוֹפּוֹרוֹזִיס הנם טבעיים ומושפעים ישירות ממשתני הגיל והמין, אך לתהליך דלדול העצם מספר גורמים נוספים כגון אורח חיים ותזונה, אך בעיקר שבושים בתפקוד תקין של המערכת ההורמונלית ונוכחות או חוסר במינרלים וויטמינים. אוֹסְטֵאוֹפּוֹרוֹזִיס מתפתחת במקרים רבים כתוצאה מחסך בסידן או שיבוש בספיגתו.

יש לזכור כי אוֹסְטֵאוֹפּוֹרוֹזִיס הנה מחלה אשר ללא טיפול לולה לגרום בסופה לקריסת מערכת השלד ואף מוות.אנו ברבייב פארם – Reviv Pharm מספקים טיפול חדשני באוֹסְטֵאוֹפּוֹרוֹזִיס באמצעות bioidentical hormone מסוג טסטוסטרון. הורמון זהה ביולוגית להורמונים טבעיים הנוכחים בגוף ואשר מתפקידם לסייע בבניית מסת השריר ומסת העצם. לטיפול השפעה ישירה על רמת ספיגת סידן בצורה יותר יעילה.

הטכנולוגיה של רבייב פארם – Reviv Pharm מאפשרת התמודדות עם אוסטאופורוזיס ופתולוגיות אלה וחזרה לחיי יומיום תקינים. לפרטים התקשרו לטלפון 072-274-4162 או להשאיר פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

Bioidentical טסטוסטרון למניעה והתמודדות עם אוסטאופורוזיס

ראוי להדגיש כי לאיזון בפעילות המערכת ההורמונלית בכלל, השפעה מרחיקת לכת על מכלול תפקודים פיזיולוגיים, קוגניטיביים ונפשיים אך ההשפעה על תהליכי התחדשות ושימור מסת העצם הינו מיידי ובעיקר סמוי. ניתן להצביע על גורם מכריע רב משמעות בהתפתחותו של מצב פתולוגי, בתפקודי בניית העצם והוא ירידה ברמת ההורמון טסטוסטרון. בין אם כתוצאה משינויי הגיל או כתופעת לוואי של שיבושים במערכת ההורמונלית. ירידה ברמת ההורמון טסטוסטרון מהווה גורם מכריע בעליית שכיחות התחלואה. מכאן כי לנוכחות הטסטוסטרון השפעה ישירה על תהליכי פירוק ובניית העצם ואיזון נוכחותו של ההורמון מהווה אמצעי יעיל לבלימת ההידרדרות והחמרת הפתולוגיה.

אוסטאופורוזיס פירוק או עצירת בניית העצם

בשונה מתהליכים טבעיים של דלדול העצם והשלד אשר מושפעים מגיל ומין האדם וכן ההתוויות הגנטיות התורשתיות שלו. באוֹסְטֵאוֹפּוֹרוֹזִיס מתרחשות תופעות אלה בקצב מואץ לעיתים בתגובה לגורמים פנימיים ישירים אשר מפרים את ההומאוסטזיס של המערכות המעורבות בתהליכי הבנייה, השימור ופירוק העצם. כיום אנו יודעים כי גם לגורמי משנה בסביבתו החיצונית של האדם, אורח חייו והתנהלותו היומיומית של האדם השפעה מכרעת על התפתחותה של מחלת האוֹסְטֵאוֹפּוֹרוֹזִיס.

כתוצאה משיבושים באיזון ההורמונלי הטבעי, מתעורר חסך ו/או עודף הורמונים ומינרלים שתפקידם לאפשר התפתחות ופעילות תקינה של התאים הבונים את העצם (אוסטאובלסטים, Osteoblasts) ותאים אשר מתפקידם לפרק, למוסס תאי עצם (אוסטאוקלסטים, Osteoclasts). האיזון הטבעי הקיים בין תהליכי פירוק (ספיגת) העצם, לבין תהליך בניית העצם.

סידן ואוסטאופורוזיס

הסידן הינו בעל תפקיד משמעותי והשפעה רב מערכתית. לרמות סידן השפעה הן על ההולכה העצבית ועל מצב קרישת הדם. סידן משפיע על איכות המסר העצבי במערכת השרירים. בנוסף תפקידו לווסת את הטווח הבין תאי תוך שמירה על איכות ממברנת התא הבודד ותפקודים ביולוגיים נוספים.

לרמת הסידן השפעה ישירה על רמת הפעילות של תאי פירוק העצם (אוסטאוקלסטים), והתאים הבונים תאי עצם חדשים (אוסטאובלסטים) מושפעת באופן ישיר מרמת נוכחותם של מינרלים והורמונים ספציפיים כגון סידן ורמת נוכחותם ויכולתו של הגוף לספוג ולהטמיע אותם. מושפעת ישירות מתפקודה של המערכת ההורמונלית ובכלל זה רמות הטסטוסטרון והפרוגסטרון.

הטכנולוגיה של רבייב פארם – Reviv Pharm מספקת פתרון יעיל וארוך טווח. באמצעות שימוש ב-Bioidentical טסטוסטרון, בטכנולוגיית הכמוסות בהחדרה תת עורית, אנו מאפשרים שמירה על האיזון ההורמונלי הטבעי לנשים ולגברים.

ראוי לציון שכיום שכיחות הסובלים משיבושים בתפקודי המערכת ההורמונלית כולה גבוהה ואינה מתאפיינת בעלייה בהתאם למין ולגיל בלבד. בהשפעת סגנון חיים ואף חשיפה למשתנים רבים, גם צעירים רבים סובלים כבר בגיל מוקדם מהופעת פתולוגיות הקשורות באופן ישיר לתפקוד מערכת ההורמונים.

המאמר מבוסס על מחקרים אשר פורסמו בארה"ב.

חייגו 072-2744162 או
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

מאמרים נבחרים

עוד מאותו נושא