ניווט במורכבות של אישה עצבנית בעולם מודרני

ניווט במורכבות של אישה עצבנית בעולם מודרני

תוכן עניינים

אומרים עלייך שאת אישה עצבנית? את מרגישה של כל דבר "מעלה לך את הסעיף "? יש לך קשיים בריכוז? 
שינויים במצב הרוח? יכול להיות שזה גיל המעבר? אבל אין לך גלי חום, אז איך זה יכול להיות?

גיל המעבר, מתחיל אצל נשים משנות הארבעים או החמישים לחייהן ומאופיין בתסמינים שונים החל מתופעות פיסיות ונפשיות דרך כאבים ושינויים קוגניטיביים. כשאישה סובלת מגלי חום או הזעה לילית מיחסים את זה לגיל המעבר ובצדק. אבל אם אישה לא סובלת מגלי חום זה לא אומר שגיל המעבר פסח עליה או שאין לה סימפטומים אחרים. נשים חוות שינויים ותופעות הקשורות לגיל המעבר מבלי שהן תהיינה מודעות לכך.

התופעות הכי ידועות הן גלי החום, הפרעות  שינה, ירידה בחשק מיני או יובש בנרתיק, התחלה של אוסטיאופורוזיס, קשה לרדת במשקל, יובש בנרתיק וירידה בחשק המיני. אך ישנם גם תופעות שהן פחות מזוהות עם גיל המעבר כמו חרדה, דיכאון, עצבנות, נטייה לבכי, בעיות חניכיים, יובש בעור, ציפורניים שבירות, כאבי ראש, סחרחורות הפרעות בעיכול, נשירת שיער ועוד. התסמינים הללו שהאישה חווה בגיל המעבר או אפילו שעדיין יש ווסת, נובעים משינויים הורמונאליים.

השאירו פרטים לייעוץ טלפוני

כלומר גיל המעבר מאופיין בחוסר איזון הורמונלי

האם חייבים להמשיך לחיות בסבל עד שיעבור אחרי שנה, חמש או אפילו שבע שנים? לא!

אפשר להגיד שאיזון הורמונלי ממקור טבעי הוא האיזון האופטימלי. הכוונה להורמונים זהים ביולוגית (Bioidentical hormones) המופקים ממיצוי של בטטת בר. מאחר ומדובר בהורמונים שההרכב המולקולרי שלהם זהה בדיוק להורמונים המיוצרים בשחלות  הם מתמזגים בצורה מושלמת בגופנו.

הורמונים זהים ביולוגית ניתנים לשימוש בתצורות שונות : קפסולות, קרמים ו pellet.

מאמרים נוספים

Pellet

כמוסה המכילה הורמונים ממקור צמחי בעלי מבנה הורמונלי זהה להורמונים האנושיים Bioidentical Hormones, המשלימים במדויק את ההורמונים החסרים בגוף בהתאמה אישית פרטנית. הטכנולוגיה מבוססת על ידע וניסיון שנצברו ב-20 השנים האחרונות בארצות הברית. היא מוחדרת ע"י רופא מתחת לעור ומכילה הורמונים הזהים במבנה הכימי שלהם להורמונים הטבעיים בגוף.

הגוף עצמו משתמש מתוך מאגר תשלובת ההורמונים שהוחדר רק בהורמונים הנדרשים, ויותר מכך – כשהם נדרשים, כשהגוף נמצא בחוסר איזון הורמונלי הוא מחפש מקור להורמונים ומוצא את הדרוש ב-pellets בהם נעשה שימוש מיידי.

ההשפעה של הכמוסות תת עוריות אצל נשים נעה בין 5-3 חודשים, הערך המוסף טמון בהרכב, בצורה, באופן השימוש וביכולת לשחרר הורמונים זהים ביולוגית למחזור הדם בהתאם לצרכי הגוף. למעשה הם מחקים את ההורמונים המשתחררים מהשחלות ישירות למחזור הדם, בהתאם לצרכי הגוף. לעיתים יהיה צורך בהוספה של קרם וגינאלי להגברת הלחות והחשק המיני.

ידוע שכל אישה חווה את תסמיני גיל המעבר בעוצמות שונות, לכן חשוב מאד לקבל טיפול מותאם אישית. בשונה ממוצרי מדף, בהכנות רוקחיות ניתן להכין את המינון המדויק למטופלת, בהתאם למרשם הרופא. חשוב מאד לבדוק ולרכוש את ההורמונים הזהים ביולוגית מבית מרקחת המתמחה בהכנות רוקחיות של הורמונים זהים ביולוגית באישור משרד הבריאות.
שורה תחתונה:
יעוץ רפואי + אבחון נכון + טיפול נכון בהורמונים זהים ביולוגית בהתאמה אישית  = איכות חיים.

אישה עצבנית - revive pharm

חייגו 072-2744162 או
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

מאמרים נבחרים

עוד מאותו נושא